9:00 - 18:00

Çalışma Saatlerimiz Pazartesi - Cuma.

0232 245 60 61

Bize Ulaşmak İçin Arayınız

İnstagram

Twitter

a
Üstün Hukuk Bürosu Kurumsal
a

Üstün Hukuk Bürosu

Uluslararası vizyona sahip, hukuk alanında uzman ekibimiz ile hizmet sağlayan büromuz 1997 yılından beri faaliyetlerine aktif olarak devam etmektedir..

Üstün Hukuk Bürosu, yılların birikimi ve tecrübesi ile yenilikçi yaklaşımını birleştirerek ulusal ve uluslararası Müvekkil portföyünü oluşturmuş ve Müvekkillerine çalışma alanları dahilinde üst seviyede hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır.

 

Üstün Hukuk Bürosu, hukukun üstünlüğü ile Müvekkillerine karşı şeffaf, ve kalite standartlarına uygun hareket etmeyi temel prensip olarak benimsemiş, mesleğin gerektirdiği yükümlülüklere sıkı sıkıya bağlı olmayı bir amaç haline getirmiştir. Büromuz Avukatlık Kanunu çerçevesinde sır saklama yükümlülüğü ve diğer yasal sorumluluklarının bilincinde olarak hizmet vermektedir. Üstün Hukuk Bürosu, üç Avukat, bir Stajyer Avukat ve Asistanımız ile birlikte güçlü bir ekip olarak çalışmaktadır.

 

1136 sayılı Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği reklam yasağı yönetmeliği ve Türkiye Barolar Birliği meslek kuralları gereğince sitemiz herhangi bir reklam unsuru taşımamakta sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır.